Головна VIPA в Україні Про компанію VIPA

Про компанію VIPA

Німецька компанія VIPA GmbH спеціалізується на розробці та виробництві обладнання для побудови сучасних систем автоматизації. Заснована в 1985 році в місті Герцогенаурах (Herzogenaurach), неподалік Нюрнберга, де і знаходиться штаб-квартира. За роки існування VIPA пройшла шлях від невеликої інжинірингової фірми до компанії світового масштабу із представництвами по всьому світу. 2012 року в результаті розширення увійшла до складу корпорації YASKAWA. На ринку продукція компанії розповсюджується під брендом YASKAWA VIPA Controls.

Сьогодні VIPA пропонує такі види продукції:

  • мікро ПЛК MICRO;
  • модульні ПЛК System 200V;
  • компактні ПЛК SLIO;
  • високопродуктивні ПЛК System 300S (програмно та апаратно сумісний з S7-300 фірми Siemens);
  • універсальні ПЛК System 500V (SlotPLC, для встановлення в PCI-слот розширення PC-сумісного комп'ютера);
  • пристрої віддаленого вводу/виводу;
  • різні види операторських панелей;
  • промислові комп'ютери;
  • системи телеметрії та побудови мереж;
  • програмне забезпечення.

Мабуть, найбільш помітні переваги від використання контролерів VIPA отримають ті підприємства, які використовують системи автоматизації на базі ПЛК Siemens. У них з'явиться можливість розширювати наявні системи та створювати нові з меншими фінансовими витратами. Інженерам, знайомим із SIMATIC S7, не потрібно витрачати час на вивчення нового обладнання.

Програмування контролерів здійснюється за допомогою WinPLC7 або SPEED7 Studio від VIPA. Також можна використовувати STEP 7 або TIA Portal від Siemens. Примітною особливістю контролерів VIPA є те, що вони можуть працювати без картки пам'яті: її використовують, коли недостатньо об'єму пам'яті, вбудованої в процесорний модуль, або для дублювання програми на інший ПЛК.

Продукція фірми VIPA підтримує великий набір відкритих інтерфейсів, які широко застосовуються в промисловості. Це створює можливість для підключення додаткових апаратних засобів та полегшує інтеграцію окремих виробничих ділянок в інформаційну мережу підприємства. За допомогою стандартних промислових інтерфейсів, таких як Ethernet, PROFIBUS, PROFINET, CANOpen, DeviceNet, EtherCAT, INTERBUS, можна використовувати контролери VIPA спільно з обладнанням інших виробників.

Мета компанії - найближчим часом увійти до п'ятірки найбільших світових виробників засобів керування технологічного рівня, і VIPA впевнено до цієї мети рухається. Незважаючи на непорівнянність «вагових категорій» Siemens та VIPA, вироби VIPA вже набули популярності. У списку замовників фірми - BMW, Volkswagen, Audi, BASF, Bayer, Continental, Thyssen та багато інших найбільших підприємств Німеччини практично у всіх галузях промисловості.

Сьогодні продукція компанії VIPA відома далеко за межами Німеччини. Різке зростання виробництва почалося останніми роками, коли VIPA прийняла рішення про вихід на світовий ринок та приєднання до японської корпорації YASKAWA. Характерно, що на експорт продукція VIPA йде як під своїм ім'ям, так і в рамках OEM-співпраці під логотипом замовника. Зокрема, свій логотип ставлять на контролери VIPA такі відомі марки, як німецька фірма Lenze – відомий виробник електроприводів, італійська фірма Gefran – відомий виробник обладнання для обробки пластмас та найбільший китайський системний інтегратор у галузі промислової автоматизації HollySys.

Офіційний сайт VIPA:: www.vipa.com

Приєднуйтесь

Контакти

03124, м. Київ, б-р Вацлава Гавела 4,
3-й поверх
Тел: (044) 496-18-88
Факс: (044) 496-18-18
office@sv-altera.com