Головна VIPA в Україні Про компанію СВ АЛЬТЕРА

Про компанію СВ АЛЬТЕРА

Компанія СВ АЛЬТЕРА працює на промисловому ринку України з 1998 року. За цей час компанія зарекомендувала себе надійним постачальником електротехнічного, електромеханічного обладнання, засобів автоматизації провідних європейських виробників. Сьогодні ми займаємо провідні позиції на українському ринку в галузі електротехніки та систем автоматизації технологічних процесів.

Наша мета – максимально ефективно вирішувати завдання клієнта в галузі модернізації підприємств, автоматизації виробництва та керування, ресурсозбереження, підвищення продуктивності обладнання. На сьогоднішній день ми маємо портфель проектів різного ступеня складності для харчової, текстильної, метало- та деревообробної, хімічної та нафтової промисловості, підприємств атомної енергетики та верстатобудування, низки галузевих НДІ та дослідницьких центрів.

Визначальними напрямками нашої діяльності є:

  • Обладнання для мереж низької/середньої напруги
  • Низьковольтна комутаційна апаратура
  • КВП та давачі
  • Промисловий електропривод
  • Промислові контролери та системи АСУ ТП

Ми прагнемо побудувати довгострокові й взаємовигідні партнерські відносини з нашими клієнтами. Компанія СВ АЛЬТЕРА надає своїм партнерам безкоштовну технічну підтримку та консультації. Висококваліфіковані інженери відділу технічної підтримки допоможуть вибрати необхідне обладнання під конкретні технічні завдання та забезпечать оперативну технічну підтримку.

Приєднуйтесь

Контакти

03124, м. Київ, б-р Вацлава Гавела 4,
3-й поверх
Тел: (044) 496-18-88
Факс: (044) 496-18-18
office@sv-altera.com