Загальні питання

Як визначити причину зупинки CPU?

Коли ПЛК мимоволі переходить у режим СТОП, насамперед необхідно проаналізувати його діагностичний буфер. Здійснюється це через меню PLC-Module State (WinPLC7), PLC-> Diagnostic/Setting->Module information (в Simatic Manager) або комбінацією клавіш Ctrl+D.

Якщо причина зупинки – помилка у програмі, допоможе аналіз iStack, що особливо корисно при помилках непрямої адресації. Натисканням кнопки Open block («Відкрити блок») здійснюється перехід до фрагмента програми, що спричинив помилку.

Чи можна одночасно підключати до роз'єму на операторській панелі кабель VIPA670-0КВ00 (іде в комплекті) та кабель VIPA950-0КВ00 (Green Cable)?

На операторській панелі ОР03 є роз'єм МР2І, який поєднує два інтерфейси MPI та PPI. Кабель VIPA670-0КВ00 (йде в комплекті) підтримує MPI інтерфейс, а кабель VIPA950-0КВ00 (Green Cable) – PPI інтерфейс. При одночасному використанні цих двох кабелів замикаються певні «піни» на роз'ємах кабелів, що може призвести до виходу з ладу МР2І роз'єму панелі або СОМ порту комп'ютера. Тому одночасне використання цих двох кабелів заборонено.

Чи потрібно використовувати карти пам'яті ММС у SPEED7 CPU?

Ні, програма зберігається в пам'яті CPU протягом 30 днів після вимкнення живлення завдяки батарейці. Рекомендується використовувати MMC-карту, якщо джерело живлення планується відключати на більш тривалий час.

Чому програма залишається в пам'яті після загального скидання?

Після виконання загального скидання, програма PLC знову передається з картки MMC на оперативну пам'ять (RAM). Це відбувається, коли картка MMC містить файл *.WLD.

Приєднуйтесь

Контакти

03124, м. Київ, б-р Вацлава Гавела 4,
3-й поверх
Тел: (044) 496-18-88
Факс: (044) 496-18-18
office@sv-altera.com